Cornelius

výška: 173 cm - váha: 86 kg - tuk: 12 %

Cornelius - cover

Cornelius - logo

O uživateli Cornelius:

Celé jméno: Tomáš B.
Váha: 86 kg
Výška: 173 cm
Tuk: 12 %
Pohlaví: Muž

O uživateli

Aktivně se zabývám kalisthenikou se silovými prvky.

Váš krátkodobý a dlouhodobý cíl

Rád bych se dostal přes hranici 90 kg s maximálně 10 % podkožního tuku. V následujících měsících bych rád aplikoval intermittent fasting dle Jasona Ferruggii a Chada Waterburyho. Zásadním cílem je také v nejkratším možné době dosáhnout progresu v kalisthenických disciplínách - konkrétně větší výdrže a počtů opakování (než nyní) u vysokotenzních pokročilých cviků jako je HSPU, Front/Back Lever, Planche, Muscle-ups.

Jak dlouho cvičíte

Začal jsem chodit do posilovny ve 13 letech. Po 2-3 letech cvičení, jsem začal cvičit výhradně s vlastní vahou.

Zkušenosti se cvičením

Dříve jsem cvičil v posilovně. Nyní se zaměřuji spíše na cvičení kalistheniky se silovými prvky.

Jak často cvičíte

Momentálně cvičím 6-7x týdně - z toho 3x silový základ se zařazením vysokotenzních cviků. Ostatní dny aplikuji spíše kondiční a rehabilitační cvičení.

Jaké máte vybavení

Gymnastické kruhy, olympijská osa (25 kg), 140 kg kotoučů, trap bar, swiss ball, lax ball, kettllebells 8-16-24kg, madla na kliky, abwheel, gumové expandery, lano pro battling rope a boxovací trenažer.

Kde cvičíte

Veškeré vybavení mám doma. Občasně cvičím venku, případně dle domluvy v posilovně, jako sparing.

Zdravotní omezení

Žádné, které by omezovalo v tréninku. Vedlejší faktory jsou chronická lačná hyperglykemie, která je pravděpodobně negradující vlivem genetickýho zatížení jater. Hyperbilirubinemie pak pravděpodobně není faktor, kterej by stál za řeč.

Jak se stravujete

Vysokofrekvenční stravováním regulérně 5-7x denně. Konkrétní jídelníček najdete rozepsán vedle v sekci. Zanedlouho se chystám na Renegade Diet (na styl fastingu) od Jasona Ferruggii.

Jaké užíváte suplementy

Gainer, MRP, protein, kloubní výživa, multivitamín, minerály, aminokyseliny. Aplikuji megaskorbickou podporu - obvykle 5-12 gramů céčka. V době nemoci i výrazně nad 15 gramů.