Terka

Terka - cover

Terka - logo

Posilování doma s činkami, nebo ve fitku? Moje začátky

06.12.2018

Posilování doma s činkami, nebo ve fitku? Moje začátky

Ráda bych pomohla holkám, které začínají cvičit a trochu je inspirovala. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek, ve kterém chci alespoň trochu poradit, jak začínat s cvičením a co k tomu budete potřebovat.

Jak jsem začínala cvičit doma s činkami

 

 

 

Já osobně jsem z časových důvodů začínala cvičit doma a to po porodu, když jsem se starala o dítě, ale chtěla jsem být přitažlivá pro okolí a manžela. Moc jsem o cvičení nevěděla, ale měla jsem doma menší jednoruční činky, se kterými jsem mohla začít + využívat cvičení s vlastní váhou. Zpočátku bylo pro mě vše opravdu náročné a bolely mě dost svaly, ale po cca měsíci pravidelného cvičení s činkami jsem si zvykla a cvičení mě začalo docela i bavit. Pak jsem potkala kamarádku, která chodívala pravidelně do posilovny a ta mě přemluvila, ať vyrazím s ní. V tu dobu už jsem měla trochu více času, tak jsem si řekla proč ne. Když jsem přišla do posilovny, tak jsem úplně hleděla, kolik je v ní různých činek, posilovacích strojů, běhacích pásů apod. Kamarádka mě naučila na většině z nich cvičit.

Teď už chodím pravidelně do posilovny

 

Teď už chodím do posilovny pravidelně a moc ráda, protože tam mám spoustu přátel. Každé ženě, nebo dívce můžu toto jen doporučit- nejen, že si zlepšíte figuru a tím i Vaše sebevědomí, ale najdete si nové přátele, se kterými se pak budete v posilovně pravidelně scházet. Ještě bych chtěla na všechny apelovat, ať raději sami cvičení s činkami doma moc nezkouší, pokud neví přesně, jak na to- můžete si totiž více ublížit, než si sami myslíte. Určitě si v posilovně najměte na pár lekcí trenéra, který Vás naučí, jak cvičit, případně mějte někoho, kdo už cvičí delší dobu při ruce.

Komentáře

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.